ul. Wyzwolenia 25  +48 519 020 110   pdziemiany@diecezja-pelplin.pl A A A  

Spotkanie dla małżeństw - „Przysięga małżeńska przed laty i dziś” - zaproszenie

środa, 09-08-2023

Spotkanie dla małżeństw - „Przysięga małżeńska przed laty i dziś” - zaproszenie

Siostry Franciszkanki zapraszają na spotkanie dla małżeństw pt. „Przysięga małżeńska przed laty i dziś”, które odbędzie się we Wielu w Ośrodku Wypoczynkowym EFKA, dnia 23 września br. w godz. 9-16. Spotkanie poprowadzi małżeństwo Agnieszka i Krzysztof Prinz z Bydgoszczy.

Zachęcamy do udziału wszystkich małżonków pragnących spędzić owocny dzień na pogłębianiu i umacnianiu swojej więzi małżeńskiej. 

Więcej informacji i zapisy u siostry Sancji mailowo lub telefonicznie: sancja.osf@gmail.com / 724 349 056

 

Wydarzenie na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/1248387832543792/?ref=newsfeed

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM