Ogłoszenia na V Niedzielę Zwykłą

niedziela 04.02.2024

PIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

4 lutego 2024

1. Dzisiejsze biblijne przypominają nam, że krótkim jest życie człowieka na ziemi i że jest ono ciągłym zmaganiem się ze swoimi słabościami oraz, że każdy jest wezwany do głoszenia życiem Ewangelii. Obyśmy dobrze wykorzystywali czas ziemskiej pielgrzymki.
  2. W przyszłą niedzielę, 11 lutego, przypada Światowy Dzień Chorego. Na Mszy św. wieczornej o godz. 17. 00 udzielimy sakramentu namszczenia olejem św. osobom chorym i starszym.
  3. Kolekta w przyszłą niedziele będzie przeznaczona na ogrzewanie kościoła.
  4. Spotkanie egzaminacyjne dla kandydatów do bierzmowania we wtorek o godz. 17.30 w salce. Natomiast w piątek o godz. 17.30 spotkanie dla wszystkich w kościele.
  5. Siostry Franciszkanki zapraszają małżeństwa ze stażem 25+ na rekolekcje walentynkowe 17 lutego w Orliku, zapisy do 14 lutego u siostry Sancji. Natomiast spotkanie dla rodziców o budowaniu bliskiej więzi z dziećmi odbędzie się 16 marca w Chojnicach. Więcej informacji na stronie: projektmalzenstwo.pl
  6. Do nabycia są książki pt. „Aby odnowić Przymierze. Wielkopostne rekolekcje w domu rok B”. Książka może służyć jako wielkopostny przewodnik dla osób pragnących pogłębić swoją duchowość. Cena książki 20 zł.