Ogłoszenia na VII Niedzielę Wielkanocy - Wniebowstąpienie Pańskie

niedziela 12.05.2024

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

12 maja 2024

1. W dzisiejszą uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego wyznajemy wiarę, że Pan Jezus wstąpił do nieba, by przygotować tam dla nas miejsce i tam nas wszystkich oczekuje.
  2. W ubiegły piątek rozpoczęliśmy bezpośrednie przygotowanie do uroczystości Zesłania Ducha Świętego, którą będziemy przeżywali w przyszłą niedzielę. Zachęcamy do uczestnictwa w tej specjalnej modlitwie o wylanie darów Ducha Pocieszyciela.
  3. Jutro przypada wspomnienia Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej, a zarazem 107. rocznica pierwszego objawienia fatimskiego i 43. rocznica zamachu na Św. Jana Pawła II. Jutro Msza św. wieczorna o godz. 20.00 połączona z nabożeństwem fatimskim. O niesienie figury proszę róże z Róży św. Anastazji. Proszę o przyniesieni świec.
  4. Przypominamy, że w przyszłą niedzielę tj. uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończymy okres wielkanocny, a zatem dobiega końca tzw. okres Komunii Św. wielkanocnej.
  5. Serdecznie zapraszamy do udziału nabożeństwach majowych po wieczornej Mszy św.
  6. W czwartek po wieczornej Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich go godz. 19.30 z możliwością skorzystania z sakramentu pokuty.