Ogłoszenia na XI Niedzielę Zwykłą

niedziela 16.06.2024

JEDENASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

16 czerwca 2024

1. W prostych słowach, za pomocą przypowieści Pan Jezus przybliża rzeczywistość Bożego królestwa, do którego wszyscy jesteśmy zaproszeni. Kończący się rok szkolny i katechetyczny niech nas pobudzi do refleksji: na ile z tego zaproszenia skorzystaliśmy i zbliżyliśmy się do Pana.
  2. Zapraszamy na czerwcowe nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa każdego dnia po wieczornej Mszy św.
  3. W piątek, 21 czerwca, zakończy się kolejny rok szkolny i katechetyczny. O godz. 9.45 zapraszamy na dziękczynną Mszę Świętą dzieci, młodzież, nauczycieli, wychowawców, katechetów oraz rodziców.
  4. Młodzież klas VIII, przygotowującą się do sakramentu bierzmowania, zapraszamy w środę na spotkanie o godz. 19.00 w kościele.