Ogłoszenia na XIII Niedzielę Zwykłą

sobota 01.07.2023

TRZYNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

2 lipca 2023

1. Dziś pierwsza lipcowa niedziela. Niech trwające wakacje staną się okazją do pogłębienia wiary przeżywanej w bezpośrednim kontakcie z przyrodą. Jednocześnie nie zapominajmy,
    że każdy z nas, jako katolik, ma obowiązek uczestniczenia w niedzielnej Mszy Świętej, która jest źródłem ożywczej łaski. Pamiętajmy o godnym stroju w czasie zwiedzania świątyń
    i uczestnictwa we Mszy Św.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W czwartek po wieczornej Mszy św. adoracja w intencji powołań kapłańskich i zakonnych do godz. 2100. W piątek okazja do spowiedzi św. od godz. 1500. O godz. 1600 Msza św. wotywna, a po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu i stosowne modlitwy.
  4. W zakrystii i przed kościołem można zaopatrywać się w książki z okazji 100-lecia naszego kościoła oraz magnezy z jego wizerunkiem. Cena książki 50 zł, magnesu 10 zł.
  5. Przypominamy, że w okresie wakacji Kancelaria parafialna jest czynna we wtorki od godz. 1000- 1200 i czwartki od godz. 1600- 1730.