Ogłoszenia na XIV Niedzielę Zwykłą

niedziela 07.07.2024

CZTERNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

7 lipca 2024

1. „Do Ciebie, Boże, wznoszę moje oczy” – refren psalmu responsoryjnego pięknie opisuje każde nasze spotkanie z Panem. Zróbmy wszystko, co w naszej mocy, aby w czasie wolnym od pracy i nauki nie zaniedbywać relacji z Bogiem; pamiętajmy o powiedzeniu, że nie ma wakacji od Pana Boga.
  2. Wakacyjne miesiące to także czas wytężonej pracy na polach. Wypraszajmy u Boga dar sprzyjającej pogody na czas żniw oraz obfite plony.
  3. W czwartek po wieczornej Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 19.30 z możliwością skorzystania z sakramentu spowiedzi św.
  4. W sobotę, 13 lipca, z racji przypadającego Dnia fatimskiego, nie będzie Mszy św. o godz. 18.00, lecz o godz. 20.00. Po niej odbędzie się nabożeństwo ku czci Matki Bożej Fatimskiej. O niesienie figury proszę Roże różańcową Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. Sołtys Sołectwa Dziemiany zaprasza do udziału w akcji „Czyste sołectwo” polegające na zbiórce elektroodpadów. UWAGA! Elektroodpady powinny być kompletne tzn. z częściami składowymi, elementami i podzespołami. Zbiórka odbywa się na PSZOKU w Dziemianach w wyznaczonym do tego miejscu i potrwa do końca br.
  7. Niech czas wakacyjnego wypoczynku będzie dla wszystkich czasem bezpiecznym, pogodnym i radosnym. Nie zapominajmy w tym czasie o codziennej modlitwie i niedzielnej Eucharystii. Pozdrawiamy wszystkich, którzy wypoczywają w naszej parafii.