Ogłoszenia na XXIII Niedzielę Zwykłą

niedziela 10.09.2023

DWUDZIESTA TRZECIA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

10 września 2023

1. Dzisiaj rozpoczynają się Kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.
  2. W czwartek, 14 września, przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Natomiast w piątek 15 września przypada wspomnienie Matki Bożej Bolesnej.
  3. W sobotę, w Kaplicy w Trzebuniu o godz. 1500, suma odpustowa w intencji parafian oraz w podziękowaniu za tegoroczne żniwa i plony z gorącą modlitwą za naszych rolników i ich rodziny. Serdecznie zapraszamy na nasze dziękczynienie.
  4. Za dwa tygodnie rozpoczniemy w Naszej parafii Misje święte. Do duchowego i owocnego ich przeżycia potrzebujemy modlitwy. Dlatego przy wyjściu z kościoła, u ministrantów, można zaopatrzyć się w modlitwę w intencji Misji parafialnych.
  5. W przyszłą niedzielę, po Mszy św. o godz. 1100, zapraszam na spotkanie rodziców dzieci klas III przygotowujących się do I Komunii Św.
  6. Z racji obchodów 100 lecia naszej świątyni, 7 października ( sobota) w święto Matki Bożej Różańcowej, odbędzie się I Ekstremalny Różaniec. Rozpoczęcie się Mszą św. wieczorną o godz. 1800. Trasa do przejścia wynosi 10 km. Zapisy na www.edkdziemiany.pl
  7. Do nabycia jest nowy nr „Pielgrzyma’.
  8. W zakrystii i przed kościołem można zaopatrywać się w książki z okazji 100 lecia naszego kościoła oraz magnezy z jego wizerunkiem. Cena książki 50 zł, magnesu 10 zł.
  9. W poniedziałek, 11 września, po wieczornej Mszy św. spotkanie Zelatorów Róż Różańcowych.